LBAB microblading – mikropigmentacijos meistro sertifikavimas

LBAB1LBAB ASOCIACIJOS MICROBLADING – MANUALINĖS MIKROPIGMENTACIJOS MEISTRO SERTIFIKAVIMAS.


Naujiena Lietuvoje. Microblading – manualinė antakių mikropigmentacija. Ši itin atsakinga grožio paslaugų sritis, reikalauja ypatingo dėmesio ir įgudžių procedūros atlikimo ir mokymų metu. Dirbama su vienkartinėmis adatomis, įpjaunant odą ir įvedant pigmentą į odą.

Meistrą šiai procedūrai reikėtų rinktis ypatingai atsargiai ir atidžiai. Būtina atsižvelgti į meistro patirtį, mokymosi įstaigą, kurioje meistras išmoko šios technikos, mokymosi bei praktikos trukmę, naudojamų pigmentų kokybę, kompetenciją – taisyklingą vienkartinių adatų parinkimą, meistro siūlomas rekomendacijas prieš ir po procedūros, norint išventi nemalonių reiškinių bei šalutinio poveikio.

Net ir gražaus rezultato pasiekęs nepatyręs ir/ar nepakankamai žinių ir įgudžių turintis meistras/treneris negarantuos ilgalaikio procedūros efekto bei tiesių neišplaukusių linijų, ar spalvos pasikeitimo po sugijimo.


Atliekate manualinės mikropigmentacijos – microblading procedūrą? Norite apdrausti savo klientą nuo nemalonių pasėkmių procedūros metu ir po jos?

Norite suteikti kokybišką, profesionalią LBAB asociacijos, patvirtintos švietimo ministerije, paslaugą?

Jaučiate nesąžiningą konkurenciją kainų ir kokybės atžvilgiu? 

Meistrų teikiančių mikropigmentacijos paslaugas pasirinkimas išties didelis. Ar ištikrųjų asmuo teikiantis paslaugas yra pakankamai kompetetingas, turintis ilgalaikę patirtį ir sąlygas šiam darbui? Kaip įsitikinti meistro atliekamo darbo kokybe ir atlikti saugią, profesionalią procedūrą?

Atstovaudami savo grožio saloną ar individualią veiklą galite sertifikuotis LBAB asociacijoje bei tapti sertifikuotais microblading – manualinės mikropigmentacijos meistrais savo mieste ar visoje Lietuvoje.

LBAB asociacija siūlo microblading – manualinės mikropigmentacijos meistro sertifikavimą ir draudimą.

LBAB asociacijos meistras yra sertifikuotas (patikrintas ir patvirtintas LBAB) siūlantis nepriekaištingą kokybę, bei saugią, ilgalaikę procedūrą.


Kaip vyksta meistro atestacija:

 1. Meistras pateikia LBAB asociacijai informaciją apie save ir/ar savo grožio saloną (specialybė, lankytų mokymų pažymėjimai/diplomai, darbo patirtis, sveikatos žinių pažymėjimas, kontaktai ir kt.)
 2. Meistras susimoka asociacijos stojimo mokestį – 350€, bei pasirašo bendradarbiavimo sutarį su LBAB asociacija. Meistras dalyvavęs mokymuose pas sertifikuotą LBAB trenerį moka tik 250€ stojimo mokestį.
 3. Meistras pateikia savo darbų nuotraukų komplektą (5 skirtingi darbai, prieš ir procedūros) bei naudojamų priemonių sąrašą  LBAB asociacijai – sertifikavimui.
 4. Meistrui pateikiamas atsakymas apie darbų kokybę ir nustatoma meistro seminaro – egzaminavimo data pagal abipusį susitarimą.
 5. LBAB asociajos narys dalyvauja meistro seminare-egzamine, bei meistro atliekamoje procedūroje tarpusavyje suderintu laiku. Seminaro-egzamino metu meistras yra konsultuojamas. Pateikiama teorinė medžiaga, pagrindiniai reikalavimai (LBAB kriterijai, sveikatos ministerijos ir higienos instituto reikalavimai, taisyklingos procedūros taisyklės) ir kita informacija, kuri reikalinga meistrui atliekant procedūrą.
 6. Meistrui išduodamas LBAB meistro sertifikatas, suteikiantis teisę teikti kokybišką manualinės mikropigmentacijos – microblading paslaugą, bei vadintis aukščiausio lygio meistru.

Meistro įsipareigojimai:

 1. Meistras privalo laikytis duotų reikalavimų ir atlikti procedūrą vadovaujantis LBAB asociacijos taisyklėmis.
 2. Meistras privalo pildyti kiekvieno kliento kortelę, kurioje žymima visa svarbi informacija apie klientą. Kortelės šablonas bus suteiktas seminaro-egzamino metu.
 3. Meistras privalo naudoti kokybiškas sertifikuotas priemones, kurios turi lietuvišką žymėjimą ir naudojimo žymes (atidarymo laiką).
 4. Meistras privalo suteikti klientui visą jam aktualią informaciją apie priežiūrą prieš ir po procedūros.
 5. Meistras privalo kiekvienam naujam klientui atlikti bandomajį testą. Informacija apie jį gali būti pateikta seminaro-egzamino metu.
 6. LBAB meistras įsipareigoja ne dempinguoti rinkoje esančių profesionalių paslaugų kainų.

Meistro metinis draudimo mokestis, atestacijos ir reklamos mokestis:

Meistras įsipareigoja mokėti 79€ metinį nario atestacijos, reklamos, bei kitų papildomų išlaidų LBAB asociacijos nario mokestį.


Sertifikuoto LBAB meistro privalumai:

Meistras tampa LBAB asociacijos, kurios veikla yra apdrausta BTA“ BCA draudimu“, nariu.

Sertifikuotas LBAB meistras yra pripažintas aukščiausio lygio meistru.

LBAB meistrui išduodamas LBAB asociacijos, švietimo ministerijos registre patvirtas diplomas.

LBAB meistras yra publikuojamas www.lbab.org tinklapyje ir reklamuojamas potencialiems, kokybiškos paslaugos ieškantiems klientams.

Klientas besirenkantis meistrą, yra tikras, kad LBAB sertifikuoti meistrai yra aukščiausio lygio, LBAB atestuoti meistrai, atliekantys profesionalią, kokybišką bei ilgalaikę paslaugą.

LBAB meistrui suteikiamos papildomos nuolaidos mikropigmentacijos priemonių įsigyjimui.

Suteikiama 30% nuolaida pagalbinėms priemonėms reikalingoms darbui: masažinis stalas, meistro kėdė, Glamcor ir Pure Light LED lempos.


Užsirašyti sertifikavimui:

 1. Pateikite LBAB asociacijai informaciją apie save ir/ar savo grožio saloną (specialybė, lankytų mokymų pažymėjimai/diplomai, darbo patirtis, sveikatos žinių pažymėjimas, kontaktai – vardas, pavardė, telefono numeris, adresas).
 2. Gaukite atsakymą su mokėtinais rekvizitais.
 3. Suderinkite datą seminarui-egzaminui.

Facebook