LBAB ASOCIACIJOS BLAKSTIENŲ PRIAUGINIMO MEISTRO SERTIFIKAVIMASAtliekate blakstienų priauginimo procedūrą? Norite apdrausti savo klientą nuo nemalonių pasėkmių procedūros metu ir po jos?

Norite suteikti kokybišką, profesionalią LBAB asociacijos, patvirtintos švietimo ministerijoje, paslaugą?

Jaučiate nesąžiningą konkurenciją kainų ir kokybės atžvilgiu? 

Meistrų teikiančių blakstienų priauginimo paslaugas pasirinkimas išties didelis. Ar ištikrųjų asmuo teikiantis paslaugas yra pakankamai kompetetingas, turintis ilgalaikę patirtį ir sąlygas šiam darbui? Kaip įsitikinti meistro atliekamo darbo kokybe ir atlikti saugią, profesionalią procedūrą?

Atstovaudami savo grožio saloną ar individualią veiklą galite sertifikuotis LBAB asociacijoje bei tapti sertifikuotais blakstienų priauginimo meistrais savo mieste ar visoje Lietuvoje.

LBAB asociacija siūlo blakstienų priauginimo meistro sertifikavimą draudimą.

LBAB asociacijos meistras yra sertifikuotas (patikrintas ir patvirtintas LBAB) siūlantis nepriekaištingą kokybę, bei saugią, apdraustą procedūrą, meistras.

LBAB1Kaip vyksta meistro atestacija:

 1. Meistras pateikia LBAB asociacijai informaciją apie save ir/ar savo grožio saloną (specialybė, lankytų mokymų pažymėjimai/diplomai, darbo patirtis blakstienų priauginimo srityje, sveikatos žinių pažymėjimas, kontaktai ir kt.)
 2. Meistras susimoka asociacijos stojimo mokestį – 250€, bei pasirašo bendradarbiavimo sutarį su LBAB asociacija. Meistras dalyvavęs mokymuose pas sertifikuotą LBAB trenerį moka tik 150€ stojimo mokestį.
 3. Meistras pateikia savo darbų nuotraukų komplektą (5 skirtingi darbai, prieš ir po priauginimo) bei naudojamų priemonių sąrašą  LBAB asociacijai – sertifikavimui.
 4. Meistrui pateikiamas atsakymas apie darbų kokybę ir nustatoma meistro seminaro – egzaminavimo data pagal abipusį susitarimą.
 5. LBAB asociajos narys dalyvauja meistro seminare-egzamine, bei meistro atliekamoje procedūroje tarpusavyje suderintu laiku. Seminaro-egzamino metu meistras yra konsultuojamas. Pateikiama teorinė medžiaga, pagrindiniai reikalavimai (LBAB kriterijai, sveikatos ministerijos ir higienos instituto reikalavimai, taisyklingos procedūros taisyklės) ir kita informacija, kuri reikalinga meistrui atliekant procedūrą.
 6. Meistrui išduodamas LBAB meistro sertifikatas, suteikiantis teisę teikti kokybišką blakstienų priauginimo paslaugą, bei vadintis aukščiausio lygio meistru.

Meistro įsipareigojimai:

 1. Meistras privalo laikytis duotų reikalavimų ir atlikti blakstienų priauginimo procedūrą vadovaujantis LBAB asociacijos taisyklėmis.
 2. Meistras privalo pildyti kiekvieno kliento kortelę, kurioje žymima visa svarbi informacija apie klientą. Kortelės šablonas bus suteiktas seminaro-egzamino metu.
 3. Meistras privalo naudoti kokybiškas sertifikuotas priemones, kurios turi naudojimo žymes (atidarymo laiką).
 4. Meistras privalo suteikti klientui visą jam aktualią informaciją apie priežiūrą prieš ir po blakstienų priauginimo.
 5. Meistras privalo kiekvienam naujam klientui atlikti bandomajį testą. Informacija apie jį bus pateikta seminaro-egzamino metu.
 6. LBAB meistras įsipareigoja ne dempinguoti rinkoje esančių profesionalių paslaugų kainų.

Meistro metinis draudimo mokestis, atestacijos ir reklamos mokestis:

Meistras įsipareigoja mokėti 59€ metinį LBAB nario atestacijos, reklamos, bei kitų papildomų išlaidų mokestį.


Sertifikuoto LBAB meistro privalumai:

Meistras tampa LBAB asociacijos nariu.

Sertifikuotas LBAB meistras yra pripažintas aukščiausio lygio meistru.

LBAB meistrui išduodamas LBAB asociacijos, patvirtintos švietimo ministerijos registre, diplomas.

LBAB meistras yra publikuojamas www.lbab.org tinklapyje ir reklamuojamas potencialiems, kokybiškos paslaugos ieškantiems klientams.

Klientas besirenkantis meistrą, yra tikras, kad LBAB sertifikuoti meistrai yra aukščiausio lygio, LBAB atestuoti meistrai, atliekantys profesionalią, kokybišką paslaugą.

LBAB meistrui suteikiamos papildomos nuolaidos blakstienų priauginimo priemonių įsigyjimui.

Suteikiama 30% nuolaida pagalbinėms priemonėms reikalingoms darbui: masažinis stalas, meistro kėdė, Glamcor ir Pure Light LED lempos.


Užsirašyti sertifikavimui:

 1. Pateikite LBAB asociacijai informaciją apie save ir/ar savo grožio saloną (specialybė, lankytų mokymų pažymėjimai/diplomai, darbo patirtis blakstienų priauginimo srityje, sveikatos žinių pažymėjimas, kontaktai ir kt.).
 2. Gaukite atsakymą su mokėtinais rekvizitais.
 3. Suderinkite datą seminarui-egzaminui.

Facebook